Květinová dekorace interiérů

Příklady kalkulací | Jak objednat

Květiny Studio Detail zajistí profesionální aranžování květinové výzdoby pro všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Ať už si vyberete květinovou dekoraci z květin suchých, hrnkových či živých, vždy na základě individuálního přístupu profesionálních floristek vytvoříme takové květinové aranžmá, které bude slušet zvolenému interiéru. Díky květinové výzdobě získají Vaše kanceláře, konferenční místnosti, restaurace či obývací pokoj nový vzhled, ve kterém se budete cítit mnohem lépe a uvolněněji nejen Vy, ale i Vaši hosté.

Příklady kalkulací pro výzdobu interiéru naleznete zde.

Zajistíme květinové aranžmá pro hotely, firemní místnosti, obchody, restaurace, ale i pro Vaše domy a byty. Na základě Vašeho přání vytvoříme takový květinový design, který bude odpovídat typu prostorů a stane se jeho příjemným doplňkem, jenž podtrhne a doladí atmosféru interiéru.

Ke zdobení interiérů používáme mimo řezaných, hrnkových a suchých květin také květinové doplňky a dekorační předměty. Všechny druhy květinového aranžmá jsou zvoleny a přizpůsobeny nadměrné zátěži, které budou vystaveny. Květinovou výzdobu je rovněž možné obměňovat dle ročního období. Nechte sebe i své hosty a obchodní partnery podlehnout kouzlu floristických kreací ve Vašem interiéru.

Jak objednat výzdobu interiérů krok za krokem se dozvíte zde.

Naše zkušené floristky Vám rovněž ochotně poradí se správnou péči o květiny tak, aby byla jejich kvalita zachována na nejvyšší možné míře a potěšení z nich trvalo po dlouhou dobu.

Další fotografie z některých realizací.

Květiny Studio Detail zajistí květinovou výzdobu interiérů v:

  • restauracích
  • hotelových recepcích a pokojích
  • firemních místnostech, kancelářích, konferenčních místnostech, salóncích
  • obchodech
  • veřejných institucích
  • domech a bytech

Květiny Studio Detail – Vaše cesta k příjemnému květinovému interiéru.

30.05.2016 - 05.06.2016
po
30.05.2016
Ferdinand
út
31.05.2016
Kamila
st
01.06.2016
Laura
čt
02.06.2016
Jarmil
03.06.2016
Tamara
so
04.06.2016
Dalibor
ne
05.06.2016
Dobroslav