Sportovní klub vozíčkářů Praha

5,- Kč z každé kytice pro Sportovní klub vozíčkářů

Vážení a milí zákazníci,

je nám ctí oznámit, že jsme se stali oficiálním spojencem Sportovního klubu vozíčkářů (SKV Praha). Od tohoto okamžiku z každé prodané kytice zde na e-shopu věnujeme této organizaci 5,- Kč. Jste to tedy vy, kdo pomáháte a komu patří velké DĚKUJEME! :-)

Sportovní klub vozíčkářů Praha jsme se rozhodli podpořit zejména proto, že jeho členy obdivujeme pro jejich neutuchající aktivní přístup k životu a pozitivní ladění. Za každým členem klubu je mnohdy silný životní příběh, kdy se přes své postižení nenechali zlomit a pro mnoho z nás jsou navíc i inspirativním příkladem správného postoje k vlastnímu životu.

Díky působení SKV se hendikepovaným nabízí pomoc s návratem k běžnému životu v maximálně možné míře – včetně pohybových aktivit. V rámci šesti oddílů se mohou pravidelně věnovat svým oblíbeným činnostem (florbal, lyžování, potápění, stolní tenis, outdoor, orientační závody) a zároveň dosahovat i vynikajících výsledků. Mezi členy patří například mistryně světa v trail-orienteeringu Jana Kosťová nebo účastník Zimních paralympijských her v Soči, lyžař na monoski Oldřich Jelínek. Více informací naleznete na www.skvpraha.org.

Za tým Květiny Studio Detail

Ludvík Spilka, projektový manažer

15.05.2014 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace