Vánoční koncert pro děti

V čase předvánočním jsme se rozhodli podpořit představení „Hvězdička betlémská“ určené dětskému publiku. Blíže už toto poděkování, které nás velice potěšilo:

Vážená paní Kalinová,

tímto dopisem bychom Vám z celého srdce chtěli poděkovat za Vaši důvěru a vstřícnost, kterou jste projevila při podpoře Hudebního divadla dětem, při konání vánočního koncertu, který proběhl 1.12.2013 v divadle Semafor.

Vaše spolupráce zpříjemnila průběh koncertu nejen dekorací umístěnou ve foyer divadla, ale i květinami, které obdrželi účinkující.

Představení „Hvězdička betlémská“ je koncert s divadelní výpravou, který se snaží dětskému divákovi přiblížit vánoční příběh za pomocí citlivého přístupu a blízkého osobního kontaktu. Hry, divadlo, a písničky dětem pomáhají nejen pochopit význam Vánoc, ale především přináší hodnoty, které mohou být v dnešní době trochu zanedbané a opomíjené.

V dopise Vám zasíláme fotografie z průběhu koncertu v Semaforu. Fotografie, které Vám přikládáme, ilustrují a přibližují atmosféru, která byla v sále mezi dětskými či dospěmi diváky. Věříme, že radost a očekávání, které z fotek vyzařují, vypovídají o tom, že Vaše i naše práce měla smysl.

Velice Vám děkujeme a budeme se těšit na možnou budoucí spolupráci.

S úctou Ladislav Novozámský, Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

08.12.2013 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace