Objednané zboží Vám může být doručeno buď kurýrní službou nebo si ho můžete vyzvednou osobně na adrese „kamenného“ obchodu: Květiny Studio Detail, Dejvická 25, Praha 6.

Standardně doručujeme květiny po Praze, ve všedních dnech mezi 8.00 a 20.00 a v sobotu mezi 8.00 a 16.00 hodinou. V jiných časech, ve dnech pracovního klidu, o státních svátcích a mimo Prahu květiny samozřejmě také doručíme, vždy ale až po individuální dohodě s Vámi. Proto nás prosím nejdříve kontaktujte.

Kurýrem je obvyklá doba dodání po Praze 2h. Zásilku se snažíme samozřejmě doručit co nejrychleji, někdy to ovšem vlivem dopravní zácpy, autonehody nebo uzavírek není bohužel v našich silách. Také záleží samozřejmě na adrese dodání. A protože nechceme slibovat nemožné za všech okolností, uvádíme průměrnou dobu dodání za celou Prahu. Doba dodání by však nikdy neměla překročit 180 minut.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace