< Zpět do sekce Svatební výzdoba

Doporučený postup pro objednání svatební kytice a ostatní svatební výzdoby:

1) Dva až tři týdny před termínem Vaší svatby nás navštivte v našem obchodě na adrese Dejvická 25, Praha 6. Hned vedle divadla Semafor. Případně nám před svou návštěvou ještě zavolejte na číslo 603 485 095, pokud budete mít jakékoliv dotazy.

Ideální bude, když sebou přinesete fotografii Vašich svatebních šatů a budete už vědět, jaké doplňky zvolíte. Fotografii nebo odkaz na vyobrazení šatů nám samozřejmě můžete zaslat i emailem na obchod@kvetinydetail.cz. Celou objednávku při poskytnutí těchto informací můžeme společně dojednat i vzdáleně, aniž byste náš obchod navštívili, ale osobní konzultaci velice doporučujeme. Stejně jako Vám, tak i nám totiž záleží na dokonalém výsledku a Vaší spokojenosti. Více se dozvíte z tohoto videa.

2) Při společné konzultaci zvolíme konečnou podobu svatební kytice a výzdoby vyhovující Vašim představám. Ať už bude svatební dekorace skromnější nebo honosná, vždy bude perfektní. Pro inspiraci Vám můžeme ukázat fotografie realizovaných kytic nebo náš svatební katalog.

3) Ihned Vám sdělíme konečnou cenu včetně DPH a poprosíme o platbu zálohy ve výši 50% celkové částky. Zbývající částku zaplatíte až při dodání. Přijímáme platbu platební kartou přímo v obchodě, hotovost nebo platbu převodem na účet 35–7587730257/0100. Variabilní symbol Vám sdělíme.

4) V požadovaný termín Vám svatební kytici předáme v našem obchodě nebo doručíme na požadované místo. V případě složitější dekorace svatebních vozů, výzdoby interiérů a exteriérů zařídíme samozřejmě vše na místě. Mějte však prosím na paměti, že instalace aranžmá vyžaduje určitý čas. O časové náročnosti Vás ale samozřejmě budeme informovat při konzultaci.

5) Doplatíte zbývající částku (v hotovosti, bankovním převodem nebo platební kartou na prodejně).

6) Užijete si nádherný den :-)

 

Platbu kytic na zakázku platební kartou online připravujeme. V tuto chvíli je možné zaplatit kartou online pouze kytice z naší standardní nabídky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace