< Zpět do sekce Společenské události

Doporučený postup pro objednání květinové výzdoby pro společenské události:

1) Dva až tři týdny před požadovaným termínem instalace:

- nás buď navštivte v našem obchodě na adrese Dejvická 25, Praha 6. Hned vedle divadla Semafor.

- Nebo v případě větších aranžmá společenských prostor nás naopak do těchto prostor pozvěte, abychom mohli dekoraci připravit přímo na míru. Pokud to možné není, moc nám pomůže alespoň fotografie.

Kdykoliv nám můžete samozřejmě zavolat na číslo 603 485 095 a domluvit potřebné detaily předem. Na základě telefonické konzultace a případných materiálů zaslaných emailem na obchod@kvetinydetail.cz dokážeme v určitých případech vše připravit i bez osobní schůzky a návštěvy daných prostor. Protože nám však jde o co nejdokonalejší výsledek, tento způsob u větších zakázek nedoporučujeme.

2) Při společné konzultaci rozhodneme o konečné podobě vyhovující Vašim představám, typu společenské události (koncert, dětská párty, oslava narozenin .... a Vašemu rozpočtu.

3) Ihned Vám sdělíme konečnou cenu včetně DPH a poprosíme o platbu zálohy ve výši 50% celkové částky. Zbývající částku zaplatíte až při dodání. Přijímáme platbu platební kartou přímo v obchodě, hotovost nebo platbu převodem na účet 35–7587730257/0100. Variabilní symbol Vám sdělíme.

4) V požadovaný termín Vám dekoraci předáme v našem obchodě nebo doručíme na požadované místo. V případě dekorace většího rozsahu zařídíme realizaci samozřejmě na místě. Mějte však prosím na paměti, že instalace aranžmá vyžaduje určitý čas. O časové náročnosti Vás ale samozřejmě budeme informovat při konzultaci.

5) Doplatíte zbývající částku (v hotovosti, bankovním převodem nebo platební kartou na prodejně).

 

Platbu kytic na zakázku platební kartou online připravujeme. V tuto chvíli je možné zaplatit kartou online pouze kytice z naší standardní nabídky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace