< Zpět do sekce Květiny pro každou příležitost

Záleží, zda chcete objednat kytici online z pohodlí svého domova či kanceláře s dodáním do 2h nebo zda raději navštívíte náš obchod na Dejvické 25, Praha 6, hned vedle divadla Semafor. V každém případě však můžete vybírat z již připravených kytic nebo Vám ochotně uvážeme květiny dle Vašeho přání. Jednoduchý postup pro online objednávku kytice podle Vašeho přání je zde.

Vedle živých květin seřazených do kategorií nabízíme i suchá aranžmá a také dárkové a dekorativní předměty včetně doplňkového zboží.

Nakupovat u nás na eshopu je snadné a intuitivní. Pro všechny případy jsme však připravili podrobný návod zde. Podívat se také můžete na toto video, kde je nákup názorně ukázán. Někdy se vyplatí sledovat různé akce, vždy je ale dobré být naším věrným zákazníkem!

Jestliže poptáváte větší zákazku jako je svatba, dekorace interiérů nebo slavnostní květinová výzdoba společenské události, kontaktujte nás prosím na čísle 603 485 095, emailu obchod@kvetinydetail.cz nebo přijďte s námi vše osobně nezávzně zkonzultovat do našeho obchodu.

Zaplatit u nás můžete platební kartou online i platební kartou na prodejně, bankovním převodem a samozřejmě v hotovosti na prodejně.

Mimo tohoto všeho můžete v sekci Webzine sledovat naše novinky, videa a další tématické informace, které pro vás pravidelně přidáváme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace