Jakou květinu darovat k Valentýnu

Jakou květinu darovat na Valentýna?

Především záleží na tom, jakou květinu má ráda obdarovaná osoba. Samozřejmě je nejlepší to nenápadně zjistit.

Valentýnská kytice nemusí být nutně z růží, ne všechny ženy je mají rády. Je pravdou, že se pořád na Valentýna kupují nejvíce červené růže. Je to u zákazníků stále nejoblíbenější květina. Když chce zákazník pouze jeden květ, tak většinou volí růži, protože vypadá krásně i samotná. Na rozdíl od většiny ostatních květin má na stonku listy. Červená růže je také vnímána jako symbol lásky. Růže se velmi často používají do svatebních kytic, kde jsou pořád na prvním místě.

K Valentýnu se však hodí lilie nebo gerbery. V tomto období se už začínají objevovat i cibuloviny, takže pořídit se dá třeba kytice z tulipánů. Většinou se dělají míchané kytice, které obsahují více druhů květů.

Kytice však nemusí být jen vázaná, dělají se i vypichované dekorace, které mohou být třeba ve tvaru srdce. Také hrnkové rostliny se dají vhodně doplnit valentýnskou přízdobou, v nabídce je jich ve tvaru srdce opravdu hodně.

Ať už vyberete jakoukoliv květinu, můžete si být jisti, že kytička k Valentýnu patří a s žádnou kyticí od nás nic nezkazíte :-)

Koupit květiny

22.01.2019 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace