Představení obchodu (video) | Jak u nás nakupovat

Jsme květinářství s mnohaletými zkušenostmi a tradicí. Od roku 2002 Vám v Praze 6 – v Dejvicích nabízíme kvalitní a široký výběr nejen řezaných, hrnkových, suchých a dekorativních květin, kytic a kytiček, ale i dárkových a dekorativních předmětů. Nově Vám nabízíme možnost objednat si náš sortiment přes e-shop, ve kterém najdete širokou nabídku našich kytic a květin.

Ať už si přejete potěšit květinami svou tajnou lásku, manželku, maminku, babičku, popřát k narozeninám, oslavit výročí, gratulovat k úspěchu, rozloučit se nebo třeba jen tak udělat Vašemu blízkému radost, pro každou příležitost a pro každý nevšední den máme řešení. Květiny od nás dělají totiž každý den nevšední.

Zajistíme pro Vás také libovolnou květinovou výzdobu pro nejrůznější události: od menších společenských oslav, přes větší slavnostní příležitosti, až po honosné květinové dekorace. Náš vstřícný a vyškolený personál Vám ochotně poradí s výběrem vhodného květinového aranžmá, jak pro slavnostní události, tak i pro Váš interiér, ať už byt, nebo kancelář.

Květinový sortiment pravidelně rozšiřujeme o nové a netradiční druhy rostlin tak, abychom mohli Vaše floristické představy uspokojit do nejmenšího detailu. Květiny dodáváme pravidelně do restaurací, obchodů a firem, individuálním přístupem ke každému zákazníkovi vyhovíme i těm nejnáročnějším přáním a vytvoříme i ty nejojedinělejší floristické kreace.

Jsme Květiny Studio Detail, protože ke každé zakázce přistupujeme s nejvyšší citlivostí a orientací na její detailní zpracování. Uvědomujeme si, že květinová dekorace vytváří atmosféru celé události a jejího interiéru. Vaše důvěra je pro nás zavazující, a proto je naším cílem vytvořit radost a potěšení z květin, kterými se obklopujete.

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě, a proto denně doplňujeme řezané květiny. Naše zkušené floristky sledují nejnovější trendy a pravidelně se zúčastňují kurzů a soutěží, aby Vám mohly nabídnout ten nejvyšší servis v oblasti floristiky. Za zmínku určitě stojí také to, že mimo těchto našich aktivit se věnujeme i pomoci ostatním. Díky vám, našim zákazníkům, můžeme dlouhodobě přispívat Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha nebo třeba podpořit kulturní akce pro děti.

Květiny Studio Detail nabízí:

Květiny Studio Detail - vše k Vaší plné spokojenosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace