Náš zákazník, náš pán. I přestože jsou květiny od nás vždy čerstvé, v nejvyšší možné kvalitě a podle přání zákazníka, máte samozřejmě možnost v případě nespokojenosti zboží reklamovat. Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo přes e-mail. Reklamace lze uplatnit v „kamenné“ prodejně Květiny Studio Detail, Dejvická 687/25, Praha 6. Vadné zboží prosím přineste sebou.

Protože jsou květiny svým charakterem zbožím rychle podléhající zkáze a ne zcela závislé pouze na péči ze strany prodejce, poskytujeme na květiny záruku 24 hodin od doručení. Také upozorňujeme, že na květiny se nevztahuje právo vrátit zboží zakoupené přes internet do 14 dní bez udání důvodu. V případě jiného zboží platí samozřejmě záruka 2 roky.

Ujišťujeme Vás, že jakákoliv reklamace nás velice mrzí. Vždy uděláme vše proto, abyste každý byl náš spokojený zákazník.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace