Spolehlivé a rychlé doručení

Nezklameme Vás. Zásilku doručíme rychle a spolehlivě. Obvyklá doba dodání po Praze jsou 2h a zásilku se vždy snažíme předat adresované osobě.
 
 
A pokud snad není k zastižení, předáváme zásilku na požadovaném místě náhradní osobě, kterou může být rodinný příslušník, soused, spolupracovník, recepční apod. Není-li možné přenechat zásilku jiné osobě, kontaktujeme Vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a vzniklou situaci s Vámi dořešíme.
Standardně doručujeme květiny po Praze, ve všedních dnech mezi 8.00 a 20.00 a v sobotu mezi 8.00 a 16.00 hodinou. V jiných časech, ve dnech pracovního klidu, o státních svátcích a mimo Prahu květiny samozřejmě také doručíme, vždy ale až po individuální dohodě s Vámi. Proto nás prosím nejdříve kontaktujte.
Objednané zboží si samozřejmě můžete vyzvednou také osobně na adrese „kamenného“ obchodu: Květiny Studio Detail, Dejvická 25, Praha 6.
Při nákupu v hodnotě 800,- Kč a výše je doprava zdarma.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace